לגור ליד הים זה כל העניין... - אפגד - מרגישים בבית | דירות חדשות למכירה
x

הצהרת נגישות

אנו, חברת אפגד בע"מ מעניקים חשיבות במתן שירות שוויוני לכל אדם ועושים את מירב המאמצים לשפר את השירות שניתן לאנשים בעלי לקויות שונות ואשר זקוקים להנגשה. לשם כך אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט. מטרת ההנגשה הינה להקל על השימוש באתר, וכן להפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים אשר מתקשים להשתמש באתרי אינטרנט לא מונגשים.

מה זה אתר נגיש?
אתר נגיש מאפשר לאנשים עם מגוון רחב של לקויות, כגון לקות ראייה, לקות שמיעה, לקות תנועה, לקות למידה ועוד להשתמש באתר אינטרנט מסוים ביעילות מירבית, לצורך קבלת המידע שבאתר ו/או ביצוע פעולות באתר האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר האינטרנט

על מנת לאפשר גלישה בנוחות ובקלות, הונגש אתר האינטרנט ברמה של AA, בהתאם לתקן הישראלי 5568 .

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

   • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
   • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
   • מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
   • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila).
   • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
   • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
   • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר.
   • – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
   • – אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות

הנגשת מסמכים

אנו  בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אל רכזת הנגישות לפי הפירוט בהמשך.

רכזת נגישות

בחברתנו ישנה רכזת נגישות אשר אחראית על נגישות אתר האינטרנט. אנו מזמינים כל אחד מכם לפנות אלינו ואל רכזת הנגישות בכל נושא הקשור לכך. אם במהלך הגלישה נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, אנא צרו עימנו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

דוא"ל: [email protected]

טל': 08-6792000

בין אם זו היכולת לשמוע את רעש הגלים מהמרפסת, ובין אם זו הבריזה האינסופית שקנתה אתכם – אם בחרתם לגור ליד הים, סביר להניח שהתיאורים לעיל כלולים בשגרת היומיום שלכם. במידה וטרם רכשתם דירה ליד הים אבל אתם רוצים – ובכן, מאמר זה נכתב במיוחד עבורכם.

למדינתנו קו חוף אשר משתרע על-פני כשני שלישים מגודלה, לכן אין זה פלא כי משאת נפשם של רבים הינה לגור ליד הים , או מה שנקרא: לגור קרוב לים – גם אם קו החוף אינו נראה לעין מזווית הבניין בה ממוקמת הדירה. ואם שאלתם את עצמכם: 'מדוע שארצה לגור קרוב לים אבל לא ממש מול החוף?' , שווה לכם להמשיך אתנו אל השורות הבאות על-מנת להבין את התמונה קצת יותר טוב.

לגור ליד הים – מה באמת צריך לדעת על זה?

אחד הדברים הראשונים שחשוב לזכור כאשר מדובר על אותו חלום בדמות 'לגור ליד הים' , הוא שבעוד מיקומי חוף לאורך מרכז הארץ יהיו לרוב די יקרים, לעיתים לצפון ולדרום ישנה היכולת להציע סט-מחירים קצת יותר שפוי, ודאי וודאי למקרה בו אתם משפחה שמעוניינת להעתיק את מגוריה מהעיר הצפופה והאפורה, אל שכונה מפוארת שנמצאת ממש בסביבת חוף הים.

לא מדברים על זה הרבה, אבל עצם הרצון לגור ליד הים או בקרבת הים טומן בחובו מין יכולת מיניאטורית 'לשחזר תחושה של חופשה'. כן, כן.. קראתם נכון! בסקרים אשר נערכו בארצות הברית הסבירו נשאלים אשר גרים במדינות חוף כמו פלורידה וקליפורניה, כי מבחינתם – לגור ליד הים – בין אם במיאמי, קי ווסט, או בסן פרנסיסקו – מעניק להם תחושה של הימצאות בחופשה.

ומה לגבי הארץ? בארץ תמצאו למשל דירות למכירה ביפו – בסמיכות אל חוף הים, בעלות של כ-6 מיליון שקלים, בעוד בחיפה דירות של 3 או ארבעה חדרים לעיתים נמכרות במחיר ממוצע של כ-2.5 מיליון שקלים חדשים. אם ישנו דבר שרבים חושבים על חיפה, הינו שהיא עיר מעניינת, אך אם לא גרים בכרמל המערבי או יפה נוף – אזי לא שווה לגור בה, בין היתר עקב עניינים הקשורים בבריאות הציבור ובנפיצות השטח בשל המפעלים הקיימים בה.

דירות על הים או בקרבתו בתל אביב (במידה ומדובר בדירות ארבעה חדרים ומעלה) מגיעות גם למעל 7 מיליון שקלים במקרים רבים, וכך יוצא שאחד האזורים היותר מבוקשים הינו דווקא אזור אשקלון – עיר שהולכת ומתפתחת מחודש לחודש.

לגור ליד הים? פרויקטים חדשים באשקלון הם התשובה!

אז כפי שהתחלנו לספר לכם, ישנם כמה דברים שמאוד כדאי לדעת על אשקלון ועל התפתחותה ברמת בנייה של פרויקטים חדשים. ובעוד אשקלון מתפתחת עם שכונות חדשות ומימוש עתודות קרקע בשכונות קיימות, אנו באפגד – דירות חדשות למכירה, בונים במספר שכונות מתוך רשימה מכובדת זו, והנה פירוט לגבי שמות השכונות, עדכון סטטוס דירות שנותרו למכירה, ורמת הקרבה לים:

שכונת אפרידר – פרויקט בריזה ליד הים:

אנו בונים בשכונת אפרידר, שכונה ותיקה ומצוינת באשקלון. היות ונושאו של מאמר זה הינו 'לגור ליד הים' , חשוב לנו לציין כי אותו פרויקט חדש באשקלון – בריזה – מהווה הפרויקט בעל הקרבה הגבוהה ביותר אל קו החוף המשכר של אשקלון.

הפרויקט בריזה ממוקם, ממש מול חוף דלילה. אופי הפרויקט ברמת קהל היעד הינו בעיקר דירות חדשות למכירה עבור משפחות בוגרות או מצמצמי דיור – אבל לא רק.

כמה דירות נותרו בפרויקט בריזה שבאשקלון?

מבחינת דירות שעדיין נותרו למכירה בשכונת בריזה הסמוכה לחוף:

נכון לחודש נובמבר 2021, נותרו למכירה בבריזה דירות 3-4-5 חדרים ופנטהאוז, וכמובן שלכל שאלה בנושא אנו כאן באפגד, מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל מענה לכל שאלה!

שכונת אגמים:

אם אתם קוראים שורות אלו, אנו מניחים כי מתחשק לכם לבדוק פונקציונאליות, חדרי אמבט, חדרי שינה, תשתיות ומטבחים במספר רב של פרויקטים חדשים המציעים דירות למכירה בארץ; ואם ישנו דבר שחשוב להדגיש בנוגע לדירות חדשות למכירה הנמצאות בקרבת הים, הוא שבשכונת אגמים – אשר גם בה אנו בונים, הוא שמעבר ליופי הארכיטקטורי, הפונקציונאליות והקרבה לפארק האקולוגי הנבנה בשכונה – מדובר בדירות חדשות שהמגורים בכל אחת מהן ישדרגו לכם פי כמה וכמה את רמת החיים ויגרמו לכם להפוך מרוצים כאשר תזכרו בנוסטלגיה ביום בו החלטתם לבקר בפרויקט אגמים שבאשקלון, ובפרט במקטעים של "אפגד" בתוך השכונה היוקרתית.

כמה דירות נותרו בפרויקט אגמים שבאשקלון?

ככל ומדובר בנו – כאן ב"אפגד", ונכון לחודש נובמבר 2021, נותרו למכירה בפרויקט המגורים "אגמים" שבאשקלון דירות 5 חדרים. במקביל, אנו שמחים לבשר לכם כי בקרוב תחל עבודה על פרויקט מגורים חדש באזור שכונת אגמים בו ניקח חלק מרכזי.

עיר היין:

שכונה נוספת אשר ללא ספק מעטרת את רשימת השכונות החדשות באשקלון, היא שכונת עיר היין. אז כשמדברים על עיר היין מדברים על שכונה פסטורלית הממוקמת בצפון מזרח העיר, סמוך לצירי התנועה המרכזיים וקרוב לכביש 4 ולתחנת הרכבת.

השכונה נמצאת בשלבי בנייה ופיתוח מתקדמים. שכונת עיר היין באשקלון מושכת אליה מבקרים רבים, ואחוז ניכר מאותם מבקרים מגיעים – איך לא – לראות ולבחון דירות חדשות למכירה , שאיכשהו גם עונות על אותה משאלה ותיקה של 'לגור ליד הים' (מרחק של כ- 10 דקות נסיעה מהחוף).

כמה דירות נותרו לאפגד בפרויקט עיר-היין שבאשקלון?

נכון ליום בו נכתבו שורות אלו, בעיר היין שבאשקלון נותרו ל"אפגד": מיני פנטהאוז 5 חדרים ו-3 דירות בנות שלושה חדרים. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהדירות שנותרו בפרויקט הזה אשר אף הוא עשוי לשנות לטובה את איכות חייכם.

אז בין אם אתם משפחה צעירה, אנשים באמצע הדרך אשר מחפשים דירה חדשה או כאלה שמחפשים אחר דירות חדשות להשקעה שקרובות לים, חשוב שתבקרו באשקלון. טווח המחירים – מהטובים בארץ כאשר מודדים איכות מול עלות, ובעיקר – זכרו כי אשקלון נמצאת מרחק של כשעה של נסיעה ברכבת מתל אביב רבתי.

לא משנה איזו בחירה תבצעו בסופו של יום, אנו כאן ב"אפגד" נשמח לשרת אתכם ולענות על כל שאלה בנוגע לפרויקטים בשיווק שלנו.

גודל פונט
ניגודיות