כל מה שצריך לדעת על דירות 5 חדרים, שניה לפני ש-2022 פה. - אפגד - מרגישים בבית | דירות חדשות למכירה
x

הצהרת נגישות

אנו, חברת אפגד בע"מ מעניקים חשיבות במתן שירות שוויוני לכל אדם ועושים את מירב המאמצים לשפר את השירות שניתן לאנשים בעלי לקויות שונות ואשר זקוקים להנגשה. לשם כך אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט. מטרת ההנגשה הינה להקל על השימוש באתר, וכן להפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים אשר מתקשים להשתמש באתרי אינטרנט לא מונגשים.

מה זה אתר נגיש?
אתר נגיש מאפשר לאנשים עם מגוון רחב של לקויות, כגון לקות ראייה, לקות שמיעה, לקות תנועה, לקות למידה ועוד להשתמש באתר אינטרנט מסוים ביעילות מירבית, לצורך קבלת המידע שבאתר ו/או ביצוע פעולות באתר האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר האינטרנט

על מנת לאפשר גלישה בנוחות ובקלות, הונגש אתר האינטרנט ברמה של AA, בהתאם לתקן הישראלי 5568 .

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

   • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
   • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
   • מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
   • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila).
   • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
   • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
   • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר.
   • – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
   • – אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות

הנגשת מסמכים

אנו  בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אל רכזת הנגישות לפי הפירוט בהמשך.

רכזת נגישות

בחברתנו ישנה רכזת נגישות אשר אחראית על נגישות אתר האינטרנט. אנו מזמינים כל אחד מכם לפנות אלינו ואל רכזת הנגישות בכל נושא הקשור לכך. אם במהלך הגלישה נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, אנא צרו עימנו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

דוא"ל: [email protected]

טל': 08-6792000

כשאנחנו נמצאים בהליך של חיפושי דירות חדשות למכירה, עשויה להתקבל לעיתים תחושה עמוקה של הישאבות אל לב ליבו של התהליך; כמעט כל מודעה באתרי הנדל"ן מקפיצה אותנו ממקומנו, כל הודעה ממתווך או מתווכת גוררת אחריה הקלדה סופר-זריזה של קוד-הנייד ,מלווה בשאלה "אז מתי אפשר לבוא ולראות את הנכס?"

חלק לא קטן מאותם לקוחות המחפשים אחר דירות חדשות למכירה יעדיף להשתמש גם בשירותי "בוט" למיניהם אשר הפכו נפוצים – הכל על-מנת להגיע אל הארץ המובטחת – מציאת דירה מתאימה לקנייה, כזו אשר באמת תעמוד בכלל הקריטריונים החשובים לנו כמשפחה, או כיחידים.

גם בעלי הנכסים הדיגיטליים אשר מרכזים את רוב פרטי הרכישה של הדירות השונות למכירה לרוב יעדיפו להעניק לקהל הלקוחות חוויית משתמש ברמה גבוהה וזאת כמובן על מנת להפוך לחלק מההליך העסקי ככלל.

המרוץ לדירת 5 חדרים הוא מהנפוצים יותר

כאשר מדובר בגודל הדירה, הרי שלרובנו ברור כי כאן באות לידי ביטוי שתי אפשרויות אב עיקריות:

• משפחה צעירה שעתידה להתרחב.

• משפחה אשר בהווה מונה מספיק נפשות , עבורה נדרשת דירת חמישה חדרים.

כאשר צוללים פנימה, מבינים כי לרוב יתחלקו הקהלים הללו – המחפשים דירות 5 חדרים למכירה, לכמה קבוצות; יהיו כאלו שיחפשו דירות 5 חדרים במיקומים פסטורליים, אחרים יחפשו דווקא בלב ליבו האפור והמתועש של העיר – רחוק מחוף-הים, רחוק מכרי-דשא ופארקים ירוקים.

ובעוד חלק לא קטן מאותם אנשים שמעוז חפצם הינו רכישת דירת 5 חדרים יחפש בצפון או בתל אביב, נראה שבתקופה האחרונה מתגבשת מגמה שמשמעותה העיקרית היא חיפוש דורות מתאימות כמו למשל דירת 5 חדרים דווקא באזור הדרום, דווקא באזורים מרוחקים יותר מהמרכז.

היכן נמצאות דירות חמישה חדרים ששווה לרכוש?

לשאלה זו כמובן פנים רבות, היות וקיים שוני בין דעתו של פלוני לזו של אלמוני, אך אם ישנו אזור אשר כנגד כל הסיכויים הפך למוקד עלייה של קהל מחפשי-הדירות החדשות למכירה, הרי שמדובר בעיר אשקלון. כן, קשה להגיד 'לא' כאשר מדובר בקו-החוף המשכר של העיר הדרומית, וכן, ככל הנראה מדובר בחוסנם של הממ"דים אשר מגיעים כעסקת חבילה עם כל אותן דירות 4 חדרים ודירות 5 חדרים המוצעות למכירה בעיר אשקלון בימים אלו – וככל הנראה העניין נותן את אותותיו כאשר מדובר בלקוח הישראלי (אבל לא רק), שמחפש דירת 5 חדרים – אבל לא סתם דירת חמישה חדרים, אלא כזו שתשאיר חותם;

בהיותנו אנשים ונשים אשר מבלים את מרכז יומם בשוק העבודה – ולעיתים באופן אינטנסיבי, חשוב לנו שהזמן הפנוי שלנו – בין בגפנו ובין לצד משפחתנו הצומחת – ינוהל לצד תשתיות ברמה גבוהה; רובנו המכריע יסכים כי עדיפים הם המגורים בדירת 5 חדרים שהיא גם פנטהאוז וכוללת מרפסת ענקית ולעיתים גם עם נוף לים, על פני חלופה בתצורה של דירת 3 חדרים הממוקמת במרתף בדרום תל-אביב.

רבים הם הרוכשים הצעירים – בין אם זוגות ובין אם כאלו המחפשים אחר דירות 5 חדרים להשקעה, אשר יחליטו לבסוף ללכת דווקא על דירת מיני פנטהאוז הכוללת חדר אחד פחות, אך עדיין מגיעה עם אותו בונוס שמשמעו: לגור בדירה בעלת שטח מפנק הכולל גם מרפסת מרווחת עם נוף שפשוט מעלה חיוך בסופו של עוד יום עבודה.

מה עוד אפשר לספר על אנשים המחפשים דירות חמישה חדרים למכירה?

זה נכון שישנו פלח-אוכלוסייה עליו לא מתקיים דיון רחב מספיק – לפחות לדעת חלק מן הציבור. אותו קהל הוא למעשה זוגות צעירים ללא ילדים – כאלו אשר לא מכבר התחתנו, ועתה נמצאים (לעיתים קרובות בסיוע מצד משפחותיהם) במרוץ למציאת דירה קטנה יותר מחמישה חדרים, אך עדיין מעוניינים לרכוש דירה שלא במרכז גוש-דן , ומעוניינים ב"הכנה לאיכות חיים של גדולים". קהל זה לרוב יחפש אחר דירות 3 חדרים, אך כאשר מעמיקים את ההבנה ככל והדבר קשור במי הם אותם אנשים וכיצד עתידים חיי-המשפחה שלהם להשתנות באופן מבורך, הרי שברמה הפיננסית מתקבלת כאן דילמה – לפחות בעיני חלק מהאנשים כאמור;

-לקנות עכשיו דירה יחסית קטנה ובעוד כ- 4 שנים לרכוש דירת 5 חדרים?

-לקנות מראש דירת חמישה חדרים ובכך גם להשביח ערכו של הנכס הנרכש, וגם לחסוך הרבה כאבי-ראש שעניינם במכירת דירה קטנה, לקיחת משכנתא שנייה (בחלק מן המקרים) לשם רכישת-דירת 5 חדרים בשלב מאוחר יותר בחיים?

ללא כל ספק הדעות חלוקות ככל ומדובר בנושא זה, וכמובן כי ראוי ונכון שכל זוג או אדם פרטי המעוניינים ברכישת דירה – כאלה אשר מחפשים בנרות אחר דירות חדשות למכירה, יעשו כטוב בעיניהם.

מה נוכל לומר לסיכום על דירות 5 חדרים למכירה?

אז כאשר מתכננים לו"ז שתכליתו מציאת דירה למכירה , וכזו שתהיה דירת 5 חדרים לצורך העניין, חשוב שלצד הביקורים בערי-הארץ השונות, תעשו מקום גם לאחד המיקומים היותר פסטורליים בארץ – זה שנמצא רק שעת נסיעה בודדת מתל-אביב. הסיבות המרכזיות?

עלות אופטימלית לשטח דירה מוצע, בשילוב של איכות חיים גבוהה המתאימה הן למשפחות והן למשקיעים המחפשים אחר פנינת נדל"ן שווה , קרוב לקו החוף.

ובעוד מחירי הדירות בישראל מאמירים, אשקלון נמצאת בתנופת בנייה אדירה ואין ספק שהיא עדיין לא אמרה את המילה האחרונה מבחינת עליית מחירים. כך שזוהי הזדמנות לרכוש עכשיו דירת 5 חדרים באשקלון לפני שהמחיר ימשיך לטפס למעלה.

ואם יש משהו שניתן לציין ממש לסיכום, תהיה זו העובדה כי העיר אשקלון התפתחה מאוד בשנים האחרונות, ושדירות 5 חדרים בעיר פשוט מהוות קנייה חכמה.

גודל פונט
ניגודיות