על הדרישה ההולכת וגואה לדירות חדשות להשכרה; אפגד תציע בקרוב 65 דירות חדשות להשכרה בשכונת אגמים - אפגד - מרגישים בבית | דירות חדשות למכירה
x

הצהרת נגישות

אנו, חברת אפגד בע"מ מעניקים חשיבות במתן שירות שוויוני לכל אדם ועושים את מירב המאמצים לשפר את השירות שניתן לאנשים בעלי לקויות שונות ואשר זקוקים להנגשה. לשם כך אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט. מטרת ההנגשה הינה להקל על השימוש באתר, וכן להפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים אשר מתקשים להשתמש באתרי אינטרנט לא מונגשים.

מה זה אתר נגיש?
אתר נגיש מאפשר לאנשים עם מגוון רחב של לקויות, כגון לקות ראייה, לקות שמיעה, לקות תנועה, לקות למידה ועוד להשתמש באתר אינטרנט מסוים ביעילות מירבית, לצורך קבלת המידע שבאתר ו/או ביצוע פעולות באתר האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר האינטרנט

על מנת לאפשר גלישה בנוחות ובקלות, הונגש אתר האינטרנט ברמה של AA, בהתאם לתקן הישראלי 5568 .

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

   • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
   • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
   • מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
   • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila).
   • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
   • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
   • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר.
   • – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
   • – אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות

הנגשת מסמכים

אנו  בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אל רכזת הנגישות לפי הפירוט בהמשך.

רכזת נגישות

בחברתנו ישנה רכזת נגישות אשר אחראית על נגישות אתר האינטרנט. אנו מזמינים כל אחד מכם לפנות אלינו ואל רכזת הנגישות בכל נושא הקשור לכך. אם במהלך הגלישה נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, אנא צרו עימנו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

דוא"ל: [email protected]

טל': 08-6792000

אז את זה שחלקים נרחבים מאוכלוסיית מחפשי-הדירות החדשות כבר מזמן יצאו לחיפושים מעבר לתחומיו של גוש דן והאזור כבר הבנו. למעשה, עובדה זו ידועה לנו זה זמן רב. בנוסף הבנו, שקיימת בשנים האחרונות מגמה של נדידה מסוימת – גם צפונה וגם דרומה, כחלק מאותו מסע חיפושים אחר דירות חדשות במגוון גדלים ובאיכות גבוהה.
ברוב סוגי השיח שאנחנו מפתחים עם קהל לקוחותינו, אנו מתרכזים בדירות חדשות למכירה (בעיקר בעיר אשקלון שהפכה מאוד אטרקטיבית), ומדברים פחות על הצורך של חלקים נרחבים מאוכלוסיית ישראל, בדירות חדשות ואיכותיות להשכרה.

בימים אלה, ימים בהם השיח הפיננסי הכללי הוא כזה שאומר שהמחיה בארץ רק הולכת ומתייקרת, חשוב לנו להיות קשובים לצרכיו של ציבור מחפשי-הדיור. ובחיים כמו בחיים – בטח ובטח כיזם וקבלן מבצע שחרט על דגלו את ערך החדשנות והמובילות העירונית – נושא ההתאמה לצרכים חדשים אשר מתעצבים לנגד עיננו גרם לנו להבין כי ברצוננו לספק מענה ראוי הישר מתוך המתחמים שאנו בונים, מענה שיתאים לקהל מחפשי הדירות החדשות להשכרה.


ישבנו עם סמנכ"לית השיווק של אפגד – יעל דקל לשיחה


'כחברת בניה מובילה חשוב לנו לנתח מגמות וצרכים. תוך עשייה מתמדת בתחום, הבנו שקהל מחפשי הדירות להשכרה הוא בעצם מגוון באופן מפתיע', מסבירה יעל, 'בתקופה כזו בה כל כך הרבה אנשים ובעיקר צעירים מחוסרי דיור, מוצאים קושי לעמוד במחירי הדירות והחזרי-המשכנתא שרק ממשיכים וגואים – לקבל בשורה בדמות היכולת לגור בדירה שכורה וחדשה, שהשכירות בת חמש-השנים בה מנוהלת ומפוקחת על ידי חברת בניה ותיקה ומוסמכת. חשוב להבין שזו בשורה של ממש, ואנחנו כאן – בחברת "אפגד" מציעים 65 דירות כאלה בפרויקט "אפגד באגמים" שממוקם בשכונת אגמים – מערב, ונמצא בהליכי איכלוס ממש בימים אלה. חוזי-השכירות יהיו ל-5 שנים עם יכולת לביטולו של החוזה בכל שנה למשך תקופת השכירות הכוללת', מוסיפה יעל.


ומה לגבי מיקומן של אותן דירות חדשות להשכרה באשקלון? באלו טווחי מחירים וגדלי-דירה מדובר?


'אז ככה', מוסיפה יעל: 'מחירי השכירות ייראו כך: החל מ-3,600 שקלים לדירות 3 חדרים בגודל 82 מ"ר שכוללות גם מרפסת של 11 מ"ר. בנוסף, נוכל לספר שבהחל ב-4,600 שקלים תהיה אפשרות לשכור דירות 5 חדרים בגודל של 125 מ"ר שכוללות גם מרפסת בת 14 מ"ר. הדירות שמוצעות לשכירות נמצאות בקומות הראשונות של הבניינים', מסכמת יעל.

רבים מאיתנו יסכימו כי מגורים – גם אם בשכירות, במתחם מגורים בו ניתן למצוא את סגנון החיים שהכי מתאים לנו ולמשפחה שלנו משפיעים באופן די ישיר על איכות החיים של כל מי שעדיין זקוק לדיור איכותי; השוכרים הטריים יוכלו ליהנות ממרכזי שחייה, חוגים במרכזי ספורט בעיר אשקלון, כולם יוכלו אף ליהנות מהעובדה שבאזור קיימים מרכזי-מסחר, עניין נוסף שתורם בעיני רבים לשדרוג חווית המגורים במתחמים חדשים שכאלה.

ואם כבר עוסקים בדירות חדשות להשכרה בשכונות חדשות בעיר אשקלון
מעבר לכך שמתחם רקיע שכפי שצוין לעיל, כבר נמכר במלואו, חשוב לציין כי בפרויקט כולו שמובל ע"י חברת "אפגד" – יזם וקבלן בניה, קיימים שלושה שלבים.

מתחם רקיע מהווה למעשה את השלב הראשון מבין השלושה. וכשכבר מעלים על הלשון משפטים כמו 'דירות חדשות להשכרה באשקלון', צריך להבין כי במקרה של מתחם רקיע ואותן 65 דירות אשר תוצענה להשכרה, מדובר בפרויקט פרימיום; לא עוד דירות להשכרה אשר אינן מתוחזקות דיין או נמצאות באזור עירוני צפוף ואפוף עשן, כי אם דירות גדולות ומרווחות שנמצאות בשכונה דרומית בעיר אשקלון שידועה בכמות הירוק שהעיניים פוגשות. זה לא נגמר כאן..באזור המתחם יוקם בעתיד הלא-רחוק גם אגם מלאכותי מרהיב שיוסיף גם הוא המון צבע לשכונה ולמתחם.


וכשמדברים על מתחם רקיע באגמים היפה שבאשקלון, חשוב אף לציין כי מדובר בשבעה בניינים אשר בכל אחד מהם 13 קומות. בדירות מרפסות אשר פונים לכיוונים מנוגדים – או מזרחה או מערבה. העניין מהווה בונוס נוסף לקהל שיאכלס את המתחם, היות ועובדה זו תתרום למימד הפרטיות במתחם.


כשמדובר בבניה מטעם חברת "אפגד", חשוב לומר שהיא עובדת עפ"י עקרונות של בנייה ירוקה


לא רבים מכירים, אבל ישנו תקן העונה לשם 'תקן הבנייה הירוקה'. המשמעות כאן למעשה הולכת עקב בצד אגודל לצידם של ערכי המותג של חברת "אפגד"; הדיירים בפרויקט הפרימיום מסביבה ירוקה – וזה אומר בראש ובראשונה חומרי בנייה בעלי תו תקן ירוק – שלמעשה מצמצמים את הפגיעה באיכות הסביבה, כאלה שלוקחים בחשבון גם את בריאותנו שלנו. הדבר אומר גם שבפרויקטים של חברת "אפגד" קיים שימוש בבידוד אקוסטי , נלקחים בחשבון אף נושאים כגון מערכות לחיסכון בהשקייה ואוורור טבעי של מבנים בפרויקט.
כל העובדות הללו, כמו גם האדמה עצמה – כולם מובילים להבנה כי אזורים שלמים אשר אינם בתחומי גוש דן וסביבתו הינם כאלה אשר לגמרי נלקחים בחשבון ועל-ידי מספרים הולכים וגואים של משפחות ויחידים. אפילו משקיעים נמשכים לכל אותם מתחמי פרימיום בערי הארץ בדרום ובצפון. ואם כבר דרום, שווה לקחת בחשבון את אשקלון, משהו טוב קורה בה, ודאי וודאי שבענף הנדל"ן.