9522*
שלוחה 4

ערכי היסוד שלנו:

איכות הבנייה בראש סדר העדיפויות

אפגד מקפידה על שימוש בשיטות בנייה מתקדמות ובחומרי גלם איכותיים בעלי תו תקן.

אמינות וביטחון

העובדה כי אפגד היא החברה היזמית, הבונה והמשווקת מאפשרת לה להתאים את המוצר לדרישות הלקוח ולספק לו הגנה פיננסית רחבה ובטוחה יותר. החברה מוכרת ברשם הקבלנים בסיווג ״בלתי מוגבל״ (ג-5) שהוא הדירוג הגבוה ביותר לבנייה.

יחס משפחתי

החברה הוקמה לפני 30 שנה כעסק משפחתי קטן, מאז ועד היום לא איבדה לרגע מאווירת המשפחה האינטימית שלה גם לאחר שגדלה והפכה לחברה מובילה. כבר בשלבים הראשונים תרגישו את הדאגה המשפחתית שבאה לידי ביטוי בירידה לפרטים הקטנים עבור כל לקוח וביצירת שיח משותף.

ליווי אישי לאורך כל הדרך

העובדה כי החברה היא גם היוזמת וגם המבצעת מאפשרת לה לנהל את כל התהליך ולהתאים המוצר ללקוח, לרדת עימו לפרטי פרטים וללוות אותו לאורך כל הדרך. מערכת היחסים הנרקמת בין החברה לבין דייריה נמשכת זמן רב גם לאחר סיום הפרוייקט וקבלת המפתח וגם לאחר שנות האחריות.

התחדשות עירונית עם אפגד

  • חברת אפגד היא חברה משפחתית, דינמית ומשגשגת היוזמת ובונה עשרות פרויקטים בארץ ובעולם. הכל מתבצע תחת קורת גג אחת. אפגד היא החברה היזמית והמבצעת - החברה מתכננת, מוציאה היתרים, בונה ומוסרת את הדירות.
  • לחברה מוניטין רב וידע ארוך שנים בבניה איכותית ובסיום פרויקטים לשביעות רצונם המלאה של הדיירים.
  • הניסיון המקצועי לצד החוסן הכלכלי הופכים אותה למובילה בביצוע פרויקטים במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי.
  • אפגד מאמינה כי בפרויקטים של התחדשות עירונית, שיתוף הפעולה ההדוק בין היזם לבעלי הדירות מהווה תנאי הכרחי להצלחה. אפגד מקפידה יחד עם נציגות הדיירים על שיוויון, שקיפות והקשבה לבקשות מיוחדות מנציגות בעלי הדירות.
  • אפגד לוקחת אחריות מלאה לתהליך מבחינת איתור דיור חלופי בתקופת הבנייה, פינוי, הובלה והשבה חזרה ומימון השכירות לכל תקופת הבנייה.

אפגד - מרגישים בבית!

גודל פונט
ניגודיות