נתון שיא של מכירת דירות חדשות, על אף הקורונה - אפגד - מרגישים בבית | דירות חדשות למכירה
x

הצהרת נגישות

אנו, חברת אפגד בע"מ מעניקים חשיבות במתן שירות שוויוני לכל אדם ועושים את מירב המאמצים לשפר את השירות שניתן לאנשים בעלי לקויות שונות ואשר זקוקים להנגשה. לשם כך אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט. מטרת ההנגשה הינה להקל על השימוש באתר, וכן להפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים אשר מתקשים להשתמש באתרי אינטרנט לא מונגשים.

מה זה אתר נגיש?
אתר נגיש מאפשר לאנשים עם מגוון רחב של לקויות, כגון לקות ראייה, לקות שמיעה, לקות תנועה, לקות למידה ועוד להשתמש באתר אינטרנט מסוים ביעילות מירבית, לצורך קבלת המידע שבאתר ו/או ביצוע פעולות באתר האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר האינטרנט

על מנת לאפשר גלישה בנוחות ובקלות, הונגש אתר האינטרנט ברמה של AA, בהתאם לתקן הישראלי 5568 .

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

   • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
   • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
   • מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
   • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila).
   • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
   • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
   • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר.
   • – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
   • – אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות

הנגשת מסמכים

אנו  בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אל רכזת הנגישות לפי הפירוט בהמשך.

רכזת נגישות

בחברתנו ישנה רכזת נגישות אשר אחראית על נגישות אתר האינטרנט. אנו מזמינים כל אחד מכם לפנות אלינו ואל רכזת הנגישות בכל נושא הקשור לכך. אם במהלך הגלישה נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, אנא צרו עימנו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

דוא"ל: hila@efgad.co.il

טל': 08-6792000

תגובות גורמים בענף הנדל"ן לנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שפורסמו היום. הנתונים העידו כי על אף הקורונה, שנת 2020 הסתיימה עם נתון שיא של מכירת דירות חדשות בישראל.
יעל דקל-הניג, סמנכ"לית שיווק בחברת אפגד, התייחסה לנתוני הלמ"ס ולעובדה שבאשקלון נרשם המספר הגבוה ביותר של דירת חדשות שנמכרו ב-2020, זאת בין היתר בשל העובדה שלחברה שלושה פרויקטים למגורים בעיר הדרומית הכוללים כ-1,000 יחידות דיור: "אשקלון נמצאת בתנופה משמעותית וממשיכה לצמוח, דבר שממשיך לחזק את ההגירה אליה בשנים האחרונות ובשנה האחרונה בפרט, בעיקר מאשדוד הסמוכה והיקרה ממנה ובזכות בנייה מאסיבית של עשרות אלפי יחידות דיור במסגרת הסכמי הגג שיהפכו אותה למטרופולין של 300 אלף תושבים בתוך עשור. גם הקורונה השפיעה ללא ספק על קהל הרוכשים ואני סבורה שחלק משמעותי מהעסקאות בחודשים האחרונים הגיעו בעקבות חישוב מסלול מחדש של זוגות ומשפחות רבות שהבינו שבעידן של עבודה מהבית, וכשסגנון החיים משתנה אפשר להתרחק מהצפיפות של המרכז לטובת איכות חיים ומרחבים, טבע ורצועת חוף אדירה שיש לאשקלון ואפשר לומר שאנשים גילו מחדש את העיר הזו".

גודל פונט
ניגודיות