דירות 5 חדרים ואתם מסודרים! - אפגד - מרגישים בבית | דירות חדשות למכירה
x

הצהרת נגישות

אנו, חברת אפגד בע"מ מעניקים חשיבות במתן שירות שוויוני לכל אדם ועושים את מירב המאמצים לשפר את השירות שניתן לאנשים בעלי לקויות שונות ואשר זקוקים להנגשה. לשם כך אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט. מטרת ההנגשה הינה להקל על השימוש באתר, וכן להפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים אשר מתקשים להשתמש באתרי אינטרנט לא מונגשים.

מה זה אתר נגיש?
אתר נגיש מאפשר לאנשים עם מגוון רחב של לקויות, כגון לקות ראייה, לקות שמיעה, לקות תנועה, לקות למידה ועוד להשתמש באתר אינטרנט מסוים ביעילות מירבית, לצורך קבלת המידע שבאתר ו/או ביצוע פעולות באתר האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר האינטרנט

על מנת לאפשר גלישה בנוחות ובקלות, הונגש אתר האינטרנט ברמה של AA, בהתאם לתקן הישראלי 5568 .

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

   • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
   • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
   • מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
   • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila).
   • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
   • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
   • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר.
   • – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
   • – אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות

הנגשת מסמכים

אנו  בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אל רכזת הנגישות לפי הפירוט בהמשך.

רכזת נגישות

בחברתנו ישנה רכזת נגישות אשר אחראית על נגישות אתר האינטרנט. אנו מזמינים כל אחד מכם לפנות אלינו ואל רכזת הנגישות בכל נושא הקשור לכך. אם במהלך הגלישה נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, אנא צרו עימנו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

דוא"ל: hila@efgad.co.il

טל': 08-6792000

ההחלטה לרכוש דירה אינה החלטה הנעשית בקלות ראש. מדובר בהשקעה כספית גדולה ביותר  – אולי הגדולה ביותר של חיינו,  חוויה אשר דורשת לרוב גם לקיחת משכנתא. לכן, ככל ומדובר בדירות חדשות למכירה – בטרם בחירת הדירה לרכישה חשוב להבין איזה גודל של דירה נכון לכם ולמשפחתכם על-מנת שתוכלו לחיות בנוחות ושלכל אחד יהיה גם את המרחב שלו. עבור משפחה עם שלושה ילדים ואפילו כזו עם שני ילדים פלוס תוכניות להתרחבות – יהיה מומלץ עד מאוד לבחור בדירה בעלת חמישה חדרים והנה הסיבות לכך:

דירת 5 חדרים – יתרונות בולטים:

כשרוכשים דירה צריך לחשוב גם על עתיד המשפחה ועל צרכיהם העתידיים של כל אחת מהנפשות שיחיו בה. דירות 5 חדרים ניתנות לחלוקה נוחה והקצאת חדר לכל אחד מהילדים לכשיגיעו לגיל ההתבגרות – אזור-גילאים בו רצוי מאוד שיהיה לכל בן או בת משפחה מרחב פרטי משלהם. בעוד שבגילאים צעירים הילדים יכולים לחלוק חדר יחדיו, בגילאים גדולים יותר ישנה חשיבות רבה לפרטיות.
דירות 5 חדרים מאפשרות התרחבות של המשפחה מבלי שיהיה צורך לעבור בהמשך-הדרך לדירה גדולה יותר – דבר אשר לשמו יש לגייס במשאבים רבים והתעסקות בחיפושי ומעבר דירה.

זכרו כי דירות חמישה חדרים לרוב תהיינה מורכבות מסלון וארבעה חדרי שינה. משמעות הדבר היא שלמשפחה בעלת חמש נפשות יהיה חדר להורים וחדרים נפרדים לכל אחד מהילדים. עבור משפחה של ארבע נפשות, דירות 5 חדרים תהיינה גם כן הבחירה המושלמת, וזאת משום שניתן להשתמש בחדר הנוסף לצרכים שונים כמו משרד ביתי, חדר כושר ביתי, חדר משחקים לילדים ועוד.

כשמדברים על דירות חדשות ומרווחות למכירה, חשוב לומר שדירות 5 חדרים מאפשרות גם מקום אחסון רב, דבר המסייע לשמירה על סדר וארגון של הבית ושמירה על תחושת מרחב. מגורים בדירה קטנה מדי למשפחה עשויים ליצור תחושת מחנק וכאוס ואפילו להביא לחיכוכים מיותרים.

על דירות 5 חדרים למכירה בעיר היין – אשקלון

עיר היין באשקלון קורמת עור וגידים ומסתמנת כפנינת-נדל"ן אמיתית, ומשמעות הדבר היא שזהו הזמן להתחיל ולהתעניין; בפינה הצפון-מזרחית של העיר אשקלון מוקמת ממש בימים אלה מגה-שכונה;
השכונה מאוד קרובה לצירי-התחבורה הראשיים, ליציאה מהעיר, לתחנת הרכבת ולמתחם-הקניות הגדול בכניסה לעיר. השכונה תספק חיי-קהילה, חינוך ותרבות ואם לא די בכך, הרי שפארק היין המתוכנן יספק עבורכם סיבה נהדרת לצאת לפיקניק, או פשוט לצאת עם הילדים למשחקי-כדור על הרקע הירוק הזה. השכונה ממוקמת ממש לא רחוק מרצועת-חוף מדהימה המשתרעת על פני כ-11 קילומטרים.

לקונים הפוטנציאליים מחכות בעיר היין אשקלון דירות בגודל 123 מ"ר – די גדולות ומרווחות מבחינת השטח, יש לציין. כשמסתכלים על מרכז הארץ ברמת המחיר ליחידה, הרי שאשקלון נמצאת במיקום מושלם אשר אף מציע תמורות רבות ברמת איכות החיים, אך גם – ולא פחות חשוב מכך: את היכולת לקנות דירת חמישה חדרים במחיר שפוי. המרפסות בהן תפסעו – מרווחות כ-21 מ"ר לעומת המתחרות שלהן במרכז למשל!

אם עוברת בראשכם השאלה 'דירות 5 חדרים מחיר' , הנה מידע שימושי:


ככל ומדובר בדירות 5 חדרים בעיר היין – אשקלון, המחיר אטרקטיבי; גם ביחס למרכז וגם ביחס לאשדוד הסמוכה. דירות בקומות גבוהות (החל מקומה 9) נמכרות במחיר של החל מ- 1,595,000 ש"ח. ואם בדיוק עמדתם לפתוח מחשבון, קבלו בחישוב מהיר כי מדובר בכ- 250,000 ש"ח פחות ממחירן של דירות 5 חדרים באשדוד. אם מחברים את כלל הפרמטרים – הרי שדירות בנות חמישה חדרים בפרויקט עיר היין של אפגד באשקלון נמכרות במחיר מאוד אטרקטיבי ביחס לגודלן  של הדירות, גודלן של המרפסות, הקרבה לתחנת הרכבת של אשקלון כמו גם ליציאה מהעיר .

כלל עובדות אלו בשילוב האטרקטיביות של המגורים קרוב לקו החוף עוצר-הנשימה של אשקלון, והשכונה הירוקה מהוות כולן יחד סיבה נהדרת לעבור לאשקלון.

דירות 5 חדרים בעיר היין באשקלון מתאימות גם לצורכי השקעה

רכישת דירה אינה מתבצעת בהכרח לצרכי מגורים בלבד אלא גם עבור השקעה לשם רווח כלכלי. גם אם החלטתם לרכוש דירות 5 חדרים לשם מגורים, יתכן כי בעתיד הרחוק תעדיפו למכור את הדירה ולרכוש נכס קטן יותר במקום לאחר שהילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. בשלב הזה, הפרש המחירים בין דירות 5 חדרים לדירות בנות 4 חדרים עשוי להיות משמעותי ביותר וסכום הכסף הזה עשוי להועיל מאוד בשלב הפנסיה.

לסיכום, דירת 5 חדרים באשקלון היא הבחירה המושלמת עבור משפחות שלהן שניים או שלושה ילדים ואפילו כאלה המעוניינות להתרחב בהמשך. דירות חמישה חדרים באשקלון מהוות אף הזדמנות טובה עבור משקיעים רבים אשר מחפשים דירות איכותיות למכירה במחיר אשר לא יירשם כמעמסה.

גודל פונט
ניגודיות