מדיניות הפרטיות - אפגד - מרגישים בבית | דירות חדשות למכירה
x

הצהרת נגישות

אנו, חברת אפגד בע"מ מעניקים חשיבות במתן שירות שוויוני לכל אדם ועושים את מירב המאמצים לשפר את השירות שניתן לאנשים בעלי לקויות שונות ואשר זקוקים להנגשה. לשם כך אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט. מטרת ההנגשה הינה להקל על השימוש באתר, וכן להפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים אשר מתקשים להשתמש באתרי אינטרנט לא מונגשים.

מה זה אתר נגיש?
אתר נגיש מאפשר לאנשים עם מגוון רחב של לקויות, כגון לקות ראייה, לקות שמיעה, לקות תנועה, לקות למידה ועוד להשתמש באתר אינטרנט מסוים ביעילות מירבית, לצורך קבלת המידע שבאתר ו/או ביצוע פעולות באתר האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר האינטרנט

על מנת לאפשר גלישה בנוחות ובקלות, הונגש אתר האינטרנט ברמה של AA, בהתאם לתקן הישראלי 5568 .

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

   • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
   • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
   • מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
   • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila).
   • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
   • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
   • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר.
   • – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
   • – אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות

הנגשת מסמכים

אנו  בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אל רכזת הנגישות לפי הפירוט בהמשך.

רכזת נגישות

בחברתנו ישנה רכזת נגישות אשר אחראית על נגישות אתר האינטרנט. אנו מזמינים כל אחד מכם לפנות אלינו ואל רכזת הנגישות בכל נושא הקשור לכך. אם במהלך הגלישה נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, אנא צרו עימנו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

דוא"ל: [email protected]

טל': 08-6792000

מדיניות הפרטיות של אתר אפגד

בגלישתך באתר זה (להלן: "האתר") הינך מקבל/ת ומסכים/ה לתנאי מדיניות הפרטיות. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע אשר תספק/י לנו או מידע אשר אנו נלמד אודותיך משימושך באתר.

לחברת אפגד (להלן: "החברה") חשוב להגן על פרטיות הגולשים באתר שלה. "מדיניות הפרטיות" באה להסביר איזה מידע נאסף עליך באתר ואיזה שימוש נעשה בו. המדיניות עלולה להשתנות בכל עת וללא הודעה על כך, אנא עיין/י בשנית בכל פעם שהנך נכנס/ת לאתר.

כאשר את/ה משאיר באתר מידע אישי, הינך למעשה מאשר/ת לנו לאסוף נתונים אלו ולעשות בהם שימוש, כולל "קוקיס", כמתואר במדיניות להלן:

איזה מידע נאסף?

כתובת ה- IP של מחשבך נשמרת אצלנו על מנת שנוכל לאסוף נתונים סטטיסטיים על הגלישה באתר. בנוסף, בעת ביקורך באתר, כאשר תבקש/י לקבל מידע כזה או אחר, תתבקש/י לתת מידע אישי כדוגמת שמך, כתובת, מס' טלפון וכתובת דוא"ל.

שימושים במידע שנאסף

עיקר השימוש שלנו במידע האישי הינו ל-2 מטרות עיקריות:

1. למלא אחר בקשותיך לקבלת שירותים מסוימים, ליצור עמך קשר כאשר את/ה מבקש זאת ועל מנת להודיע לך על הצעות מיוחדות, מבצעים עדכניים ושירותים חדשים אחרים.
2. לשפר את האתר כך שיהיה רלוונטי לגולשים שלנו וזאת באמצעות הסקת מסקנות מניתוחים אודות המאפיינים הדמוגראפיים, תחומי עניין ומאפייני התנהגות של הגולשים באתר ועוד, אשר נבצע. ניתוחים אלו מבוצעים באופן אנונימי.

הפרטים שהינך מעביר/ה לנו עלולים להישלח דרך שרתים שונים ברחבי העולם ועשויים להיות מאוחסנים, מעובדים ויתכן כי יעשה בהם שימוש בכל מקום בעולם. משרדנו עושה כל שביכולתו על מנת להבטיח שמידע זה יהיה מוגן.

מידע המאפשר זיהוי אישי שלך, יישמר בסודיות מוחלטת. פרטי זיהוי אישיים שאתה מספק לנו לא יהיו זמינים לצדדים שלישיים ללא אישור מפורש שלך.

פרטי זיהוי אישיים 

"פרטי זיהוי אישיים" הינו מידע שניתן להשתמש בו כדי לזהות אותך באופן במפורש ו/או ניתן באמצעותו ליצור עמך קשר. מידע מסוג זה יכול לכלול את שמך האמיתי, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר, מספר טלפון וכדומה, אשר אינם זמינים לציבור באופן אחר. באפשרותכם להשתמש במגוון רחב מהתכונות של האתר ללא צורך בחשיפת פרטי הזיהוי האישיים שלך. יחד עם זאת, ייתכנו מקרים, בהם ייתכן ותידרש/י למסור מידע אישי על מנת שנוכל להעניק לך את השירות שביקשת.

למי אנו יכולים להעביר את המידע? 

משרדנו רשאי להעביר את הפרטים שנתת לגורמים אחרים אשר יעזרו לנו למלא את בקשתך, גורמים אלו ייתכן שיהיו מחוץ לגבולותיה של מדינת ישראל.

למעט השימושים המצוינים לעיל, לא נבצע כל שימוש במידע שתעביר/י לנו, אלא אם כן נחויב לכך על פי חוק, או לצורך שמירה על הפעילות העסקית של משרדנו (למשל במקרה בו נעביר את פעילות ניהול המידע למיקור חוץ).

אבטחת מידע 

אנו נוקטים בכל הצעדים הניתנים על מנת להגן ולאבטח את המידע האישי שנתת. לצערנו, שום מידע אשר עובר באינטרנט אינו בטוח ב- 100%.

תיקוני טעויות 

אנו מעוניינים שהמידע האישי שמסרת לנו ואשר נאסף אצלנו יהיה מעודכן ומדויק, באם הינך שם לב כי המידע שברשותנו איננו מעודכן, אנא צור עימנו קשר ואנו נעדכן את המידע: [email protected]

שיווק ישיר 

בכל עת הנך רשאי/ת לבקש שנפסיק לשלוח לך את הדיוור של משרדנו, בין אם במייל ובין אם במסרון. אם ברצונך להפסיק לקבל את הדיוור, באפשרותך להסיר את עצמך מרשימת הדיוור בכל מייל / הודעה שיישלחו. לחילופין, ניתן לשלוח לנו מייל: [email protected]

מדיניות הפרטיות שלהלן חלה אך ורק על אתר זה – www.efgad.co.il . מדיניות הפרטיות אינה חלה על שיטות העבודה של חברות או גופים אשר אינם בבעלות או בשליטת מנהלי האתר.