במרוצת השנים - אפגד - מרגישים בבית | דירות חדשות למכירה
x

הצהרת נגישות

אנו, חברת אפגד בע"מ מעניקים חשיבות במתן שירות שוויוני לכל אדם ועושים את מירב המאמצים לשפר את השירות שניתן לאנשים בעלי לקויות שונות ואשר זקוקים להנגשה. לשם כך אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט. מטרת ההנגשה הינה להקל על השימוש באתר, וכן להפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים אשר מתקשים להשתמש באתרי אינטרנט לא מונגשים.

מה זה אתר נגיש?
אתר נגיש מאפשר לאנשים עם מגוון רחב של לקויות, כגון לקות ראייה, לקות שמיעה, לקות תנועה, לקות למידה ועוד להשתמש באתר אינטרנט מסוים ביעילות מירבית, לצורך קבלת המידע שבאתר ו/או ביצוע פעולות באתר האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר האינטרנט

על מנת לאפשר גלישה בנוחות ובקלות, הונגש אתר האינטרנט ברמה של AA, בהתאם לתקן הישראלי 5568 .

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

   • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
   • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
   • מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
   • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila).
   • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
   • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
   • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר.
   • – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
   • – אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות

הנגשת מסמכים

אנו  בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אל רכזת הנגישות לפי הפירוט בהמשך.

רכזת נגישות

בחברתנו ישנה רכזת נגישות אשר אחראית על נגישות אתר האינטרנט. אנו מזמינים כל אחד מכם לפנות אלינו ואל רכזת הנגישות בכל נושא הקשור לכך. אם במהלך הגלישה נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, אנא צרו עימנו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

דוא"ל: [email protected]

טל': 08-6792000

"הבחירה באשקלון למקום מושבה של אפגד נטועה בהיסטוריה המשפחתית והתעסוקתית שלי. אני נולדתי וגדלתי בירושלים ובסיום לימודי התואר השני בכלכלה ומינהל עסקים, התקבלתי לעבודה כחשב של חברת יובל גד, אשר ישבה באשקלון. לאחר תקופת ניסיון במהלכה התנסיתי גם במגורים חלקיים בעיר, החלטנו אשתי ואני להעתיק את מקום מגורינו, יחד עם שני ילדינו, לאשקלון . לאחר עזיבתי את יובל גד וניהול חברה אשר בנתה בדרום אפריקה, עברתי לשותפות חדשה אשר מקום מושבה היה רמת גן. כבר חשבתי לעבור לאזור המרכז ואף מצאתי בית לרכישה, החלטנו אשתי, הילדים ואני שאת אשקלון אנחנו אוהבים ולא מעוניינים לעבור. כשהקמתי את חברת אפגד היה לי ברור שהמשרד יהיה באשקלון, המרקם החברתי של העיר מצא חן בעיניי. ומאז חברת אפגד פועלת מאשקלון ומכאן אנו בונים ברחבי הארץ, מאילת בדרום ועד עכו בצפון." (אפרים הניג)

לקריאת הסיפור המלא על הקמתה של חברת אפגד כחברה משפחתית,
ניתן לקרוא בכתבה שכתבו על אפרים ב'כאן דרום':

תמונה של אפרים הניג

יחד יוצרים חווית מגורים ייחודית ומרגשת.

2021

 אכלוס הבניין השלישי והאחרון בפרויקט מגדלי אפגד בעכו. פרויקט הכולל 3 מגדלים מפוארים בני 24 קומות.

2022

בפרויקט אפגד באגמים – מתחם רקיע נבנים 7 בניינים במקביל. בנוסף בשנה זו, ארבעת הבניינים בפרויקט אפגד בעיר היין אוכלסו, 10 חודשים לפני מועד המסירה המתוכנן, תוך שמירה על רמה ואיכות בנייה גבוהות.

2020

בנייתם של 4 בניינים בני 13 ו- 15 קומות בפרויקט אפגד בעיר היין באשקלון, סה"כ 247 יח"ד.

2019

בפרויקט המגדלים הראשון בעכו אוכלסו כבר 2 מגדלים. בפרויקט 3 מגדלים מפוארים בני 24 קומות, 280 דירות עם נוף פתוח ועוצר נשימה לים, להרי הגליל ולמרחבים הירוקים שמסביב.

2018

אכלוס פרויקט אפגד קריה הירוקה בקריית מלאכי. בשטח הירוק המחבר בין קרית מלאכי למושבי המועצה האזורית באר טוביה, נבניתה שכונת הקריה הירוקה המציעה שילוב ייחודי בין חיים אורבאניים מתקדמים לבין נופים חקלאיים פסטוראליים. אפגד בקרייה הירוקה מציעה דירות בנות 3 ו- 3.5 חדרים המותאמות למשפחות צעירות, דירות 4 ו- 4.5 חדרים אשר תוכננו מתוך ניסיון והקשבה לצרכיה המשתנים של המשפחה הישראלית המודרנית. הפרויקט אוכלס כולו תוך עמידה בלוח הזמנים החוזי.

2018 – 2016

בנייתן של כ- 700 יח"ד  בעכו, אשקלון, תל אביב וקריית מלאכי.

2014

אפרים הניג קיבל תואר רב קבלן מטעם התאחדות בוני הארץ על תרומתו בבניית ארצנו.

2013

אכלוס פרויקט ניצני אפגד בצפון החדש של כפר סבא. בסביבה צעירה ואיכותית, סמוך לשטח ירוק ופתוח בנתה החברה 3 בניינים בני 6-7 קומות, דירות 4, 5 ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים, דופלקסים ודירות גן, עם מרפסות מרווחות ותכנון אדריכלי מוקפד.

2015 – 2011

בנייתן של כ- 540 יח"ד  באשקלון וכפר סבא.

2010

ברח' אקליפטוס ולוטוס באילת, בראש גבעה הנושקת לים סוף ולנחל השחמון, בנתה החברה פרויקט יוקרה ייחודי הכולל פנטהאוזים מרהיבים, דירות גג ודירות גן בתכנון אדריכלי מיוחד, רמת גימור גבוהה ביותר ועם נוף פתוח מן הזריחה ועד לשקיעה.

2010 – 2006

בנייתן של כ- 360 יח"ד בירושלים, אילת ואשקלון, לרבות בנייה פרויקט יוקרה המיועד בעיקר לקהל חוץ ופרויקט של קוטג'ים המיועד למשפחות.

2005 – 2001

בנייתן של כ- 550 יח"ד באשקלון, ירושלים, מודיעין ובית שמש.

2000 – 1996

בנייתן של כ- 480  יח"ד במגוון פרויקטים בירושלים, מודיעין, אילת ואשקלון.

1989

אפרים ביקש לבנות ברמה הגבוהה ביותר, מבלי לוותר על ערכי שירות אישי והתנהלות חמה ומשפחתית לכל דייר ולשם כך הקים את חברת אפגד, החברה המשפחתית.

1995 – 1989

בנייתן של כ- 420 יח"ד במגוון פרויקטים רחבי היקף בפתח תקווה, אשקלון, ירושלים וסביבותיה.