אחריות חברתית - אפגד - מרגישים בבית | דירות חדשות למכירה
x

הצהרת נגישות

אנו, חברת אפגד בע"מ מעניקים חשיבות במתן שירות שוויוני לכל אדם ועושים את מירב המאמצים לשפר את השירות שניתן לאנשים בעלי לקויות שונות ואשר זקוקים להנגשה. לשם כך אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט. מטרת ההנגשה הינה להקל על השימוש באתר, וכן להפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים אשר מתקשים להשתמש באתרי אינטרנט לא מונגשים.

מה זה אתר נגיש?
אתר נגיש מאפשר לאנשים עם מגוון רחב של לקויות, כגון לקות ראייה, לקות שמיעה, לקות תנועה, לקות למידה ועוד להשתמש באתר אינטרנט מסוים ביעילות מירבית, לצורך קבלת המידע שבאתר ו/או ביצוע פעולות באתר האינטרנט.

ההתאמות שבוצעו באתר האינטרנט

על מנת לאפשר גלישה בנוחות ובקלות, הונגש אתר האינטרנט ברמה של AA, בהתאם לתקן הישראלי 5568 .

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

   • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
   • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
   • מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
   • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Mozila).
   • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
   • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
   • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר.
   • – הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
   • – אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות

הנגשת מסמכים

אנו  בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אל רכזת הנגישות לפי הפירוט בהמשך.

רכזת נגישות

בחברתנו ישנה רכזת נגישות אשר אחראית על נגישות אתר האינטרנט. אנו מזמינים כל אחד מכם לפנות אלינו ואל רכזת הנגישות בכל נושא הקשור לכך. אם במהלך הגלישה נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, אנא צרו עימנו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

דוא"ל: [email protected]

טל': 08-6792000

אחריות חברתית

ראיית עולמנו מדגישה את הקשר בין הדייר, הדירה, הבניין והסביבה בה הוא נמצא. לכן מקדישה חברת אפגד חלק מרווחיה למען הקהילה.

מר אפרים הניג, מייסדה של חברת אפגד חבר בעמותת הידידים של בית הילדים 'נווה הרואה' באשקלון. עמותת הידידים הינה עמותה של בעלי עסקים שתורמים ומתרימים מדי שנה בשנה עבור בית הילדים בו חיים 72 ילדים שהוצאו מבתים לא מתפקדים באשקלון והסביבה. חברי העמותה לוקחים על עצמם לממן את פעילויות בית הילדים: חוגים, עזרה בשיעורי הבית, טיולים, הצגות וכסף כיס. בנוסף לתרומתם, מבקשים חברי העמותה, ביניהם מר אפרים הניג, לגייס ולהתרים גופים נוספים לטובת בית הילדים.

 

לאחרונה הצטרפה חברת אפגד ליוזמה המבורכת והמרגשת של שיר הספרי בה נרתמות חברות נדל"ן להנצחת הנספים באסון הטראגי בנחל צפית בו נספו עשרה תלמידי תיכון. יעל דקל הניג, סמנכ״לית השיווק, אימצה את משפחת אלפי וליוותה אותה בתהליך תוך רצון להנציח את בנם באופן העולה בקנה אחד עם אופיו וכישוריו. אירוע הנחת אבן הפינה ובניית כיכר על שם צור אלפי ז"ל אשר נספה באסון נערך לאחרונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף, חברת אפגד סייעה במשך שנים רבות לנבחרת ההתעמלות האומנותית של העיר אשקלון ברכישת ביגוד לתחרויות ולאימונים, ותמכה בתנועות הנוער המקומיות, אם במתן חסות או כל עזרה אחרת הנדרשת לפעילות השוטפת. בנוסף, התגייסה החברה לשפר בהתנדבות את מראה בית הספר 'בית יחזקאל' בעיר אשקלון.

חברת אפגד תורמת לעמותת 'משען למרפא', המסייעת לילדים בעלי צרכים מיוחדים, ולעמותת 'לתת תקווה' העוזרת לילדים חולים ונצרכים ולבני משפחותיהם. בין היתר תורמת החברה גם ל'מתן בסתר' מדי שנה בשנה.